Evenementen
Mei gaat van start met de Orchideeën ruil- en verkoopbeurs van Kring Arnhem op zaterdag 3 mei. Meer informatie hierover vindt je op hun website (link). Daarnaast zijn er natuurlijk verschillende kringbijeenkomsten die je kan bijwonen door het gehele land. Ook is er voor de liefhebbers van kleine orchideeën op zaterdag 31 mei weer een Pleurallia bijeenkomst in Utrecht.
Ander nieuws
Website account en betaling voor 2025
Zoals jullie weten, is 2025 een overgangsjaar voor onze vereniging. Daarom ontvangen jullie voorlopig deze nieuwsbrief zonder dat een account nodig is. Echter In de toekomst zullen de links in de nieuwsbrief alleen nog maar bereikbaar zijn voor leden die een account hebben aangemaakt op onze website.
Heb je je contributie voor 2025 nog niet betaald, doe dat via het nieuwe aanmeldformulier op de website.
Heb je al betaald, maar wil je toch een website-account? Dat kan, ga dan naar deze pagina, Meld je aan met de gegevens waarmee je je eerdere lidmaatschap hebt betaald. De ledenadministratie controleert je aanmelding en keurt je account daarna goed.
We merken dat we daar regelmatig vragen over het maken van een account binnenkrijgen zoals: ‘de website herkent mijn e-mailadres niet’ of ‘Wat is mijn wachtwoord?’. We willen jullie erop wijzen dat je zelf een account moet aanmaken op de website. Dit kan eenvoudig via de pagina ‘Lid worden’; en ga dan naar beneden op de pagina voor speciale instructies voor bestaande leden.
Let hierbij op: als je al lid bent en je contributie hebt betaald, hoef je niet opnieuw te betalen bij het aanmaken van je account. Het rekeningnummer dat in het formulier gevraagd wordt, gebruiken we alleen om te controleren of je eerder via de traditionele manier hebt betaald.
Wil je dat de nieuwsbrief op een ander e-mailadres binnenkomt? Meld je dan af via de afmeldknop onderaan deze nieuwsbrief (deze knop is wettelijk verplicht). Nadat je een account hebt aangemaakt met je nieuwe e-mailadres, ontvang je de nieuwsbrief voortaan daar.
Lukt het niet om op de website van de NOV een account aan te maken of heb je andere problemen met de website, kom dan naar de Ruil- en Verkoopbeurs in Oosterbeek op zaterdag 3 mei. Daar zal een team van de NOV aanwezig zijn dat je zal helpen een account aan te maken en al je andere vragen over de website zal beantwoorden.
Vrijwilligers gezocht
Ook zijn we nog steeds enthousiaste leden die de vereniging willen helpen groeien. We hebben momenteel handen te kort aan al het werk wat moet gebeuren om alles voort te zetten. We zoeken dringend hulp voor:
- de redactie
- het webbeheer
- schrijven van artikelen
Wil je je inzetten en jouw kennis over planten en orchideeën delen? Vul dan het contactformulier in!
